Witaj świecie!

Opublikowane przez lewy w dniu

A w zasadzie witaj drogi czytelniku. Na początek może wypada się przedstawić, tak więc nazywam się Mateusz Lewandowski, aktualnie jestem studentem informatyki na wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Jako, że ostatnio coraz większą popularnością cieszą się blogi, to sam postanowiłem zobaczyć, jak to będzie mi wychodzić i jak długo będzie chciało mi się pisać. Blog, jak nazwa może wskazywać będzie o programowaniu, ale nie tylko, na pewno znajdzie się tu sporo wpisów o moim hobby, jakim jest kolarstwo, jak i o moim nałogu, jakim są zakłady bukmacherskie. Co do samego programowania, to głównie skupiać się będę wokół Javy i PHP, powinno pojawić się również kilka wpisów o języku D, jak i Pythonie.

Mam nadzieję, że blog zyska choć paru czytelników, a informacje jakie tutaj będę umieszczał nie będą tylko sztuką dla sztuki.

P.S. nie studiuję polonistyki, tak więc jeżeli się pojawią jakieś błędy (stylowe, ortograficzne, itp.), to proszę o wyrozumiałość :-)

Kategorie: Inne

2 komentarze

Kędzior · 23.05.2009 o 20:28

No wreszcie wziąłeś się za prowadzenie bloga ;] Może i mnie zmotywujesz do częstszych wpisów :) no i dzięki za wymienienie mojego bloga w linkach ;)

Snoopy · 28.05.2009 o 00:01

Kurde najpierw Kędzior teraz ty chyba sam założę blog żeby nie zostać w tyle:P:)

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.