.NET framework fundamentials

Opublikowane przez lewy w dniu

Na moim wydziale od jakiegoś czasu odbywa się kółko informatyków dotyczące technologii .NET. Sam uczęszczam na nie już dość długo, ale raczej tak po prostu przejść się, zobaczyć o co chodzi, niż dla wiedzy (coś w myśl zasady, że przyjaciół trzeba mieć blisko siebie, a wrogów jeszcze bliżej ;)). Jednak w tym roku prowadzący postanowił poprowadzić spotkania w jakimś bliżej ustalonym z góry harmonogramie i wymyślił przygotowanie do egzaminu 70-536. Tak więc każde kolejne spotkanie to omówienie zagadnienia z kolejnego rozdziału z książki przygotowującej do tego egzaminu.

Jako, że spotkania odbywają się pod hasłem “studenci dla studentów” (sam wymyśliłem :P) no to sami zapisywaliśmy się do przedstawienia jakiegoś działu. Zanim kartka z zapisami do mnie doszła najciekawsze tematy zostały już “zaklepane” no i zapisałem się na pierwszy wykład, co by przetrzeć szlaki.

Prezentację, jaką przygotowałem można zobaczyć tutaj, jest to skrótowy opis pierwszego działu opisującego podstawy .NETa (framework fundamentials).

A poziom prezentacji, cóż nie mnie to oceniać, ale podobno za szybko mówiłem (fakt miałem 1.5h, a wyrobiłem się w 20 min), no ale kurcze są to takie podstawy, że ciężko mówić o tym długo, o tym dogłębnie uczą studia, ja starałem się tylko pokazać jak to wygląda w .NET i jak to “zapisuje” się przy pomocy C kratka :P

Kategorie: .NETC#

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.