.NET framework fundamentials

Na moim wydziale od jakiegoś czasu odbywa się kółko informatyków dotyczące technologii .NET. Sam uczęszczam na nie już dość długo, ale raczej tak po prostu przejść się, zobaczyć o co chodzi, niż dla wiedzy (coś w myśl zasady, że przyjaciół trzeba mieć blisko siebie, a wrogów jeszcze bliżej ;)). Jednak w tym roku prowadzący postanowił poprowadzić spotkania w jakimś bliżej ustalonym z góry harmonogramie i wymyślił przygotowanie do egzaminu 70-536. Tak więc każde kolejne spotkanie to omówienie zagadnienia z kolejnego rozdziału z książki przygotowującej do tego egzaminu.

Jako, że spotkania odbywają się pod hasłem „studenci dla studentów” (sam wymyśliłem :P) no to sami zapisywaliśmy się do przedstawienia jakiegoś działu. Zanim kartka z zapisami do mnie doszła najciekawsze tematy zostały już „zaklepane” no i zapisałem się na pierwszy wykład, co by przetrzeć szlaki.

Prezentację, jaką przygotowałem można zobaczyć tutaj, jest to skrótowy opis pierwszego działu opisującego podstawy .NETa (framework fundamentials).

A poziom prezentacji, cóż nie mnie to oceniać, ale podobno za szybko mówiłem (fakt miałem 1.5h, a wyrobiłem się w 20 min), no ale kurcze są to takie podstawy, że ciężko mówić o tym długo, o tym dogłębnie uczą studia, ja starałem się tylko pokazać jak to wygląda w .NET i jak to „zapisuje” się przy pomocy C kratka :P

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *