console.info(‘Hello world 2.0’);

Opublikowane przez lewy w dniu

A dokładniej to

setTimeout(() => { 
    console.info('Hello world 2.0');
}, 1000 * 60 * 60 * 24);

Po długim czasie przemyśleń i prób zebrania się w sobie w końcu postanowiłem reaktywować blog. Plan powrotu do pisania nie urodził się przed chwilą tylko dojrzewał już dłuższy czas, jednak brakowało motywacji i ta przyszła pod koniec minionego rok. Jako że powrót jest planem przemyślanym to nie rzucam się z pisaniem od razu i na każdy temat oraz wypaleniem po miesiącu, a raczej stawiać będę na regularność.

Jako, że regularność ma być podstawą to na początek postanowiłem określić kiedy wpisy będą się pojawiać i padło na pierwszy i trzeci czwartek miesiąca (czyli 2 wpisy na miesiąc). Dlaczego czwartek, bo to już prawie piątek, piąteczek, piątunio a piątuno to już prawie weekend, wydajność w pracy mocno spada, a najlepszym sposobem na spędzenie ostatnich jej godzin są internety, może akurat coś ciekawego do przeczytania się tu znajdzie.

Co będzie można na tym blogu przeczytać? Wszystkiego po trochu, z rzeczy którymi zajmuję i interesuję się na co dzień, ciekawe problemy napotkane w pracy, przemyślenia związane z pracą, ciekawostki odnalezione w zakątkach internetu a wszystko głównie powiązane z JavaScript/TypeScript i Angular’em. Od czasu do czasu przeplatane to będzie informacjami związanymi z hobby, czyli jakiś wpisik o kolarstwie czy bieganiu, zarówno wyczynowym jak i moim amatorskim.

Na zakończenie małe wyjaśnienie co do kawałka kodu z początku wpisu.
Hello world 2.0 bo jak można się domyśleć pierwszy, drugi itd. wpis już był, a teraz wracam w nowej, lepszej odsłonie.
setTimeout, bo wpis powinien (jak to napisałem dwa akapity wcześniej) pojawić się wczoraj.
A teraz mam dwa tygodnie na ogarnięcie bloga (skórka itp), napisanie czegoś ciekawszego niż te 265 słów powyżej i nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić za 13 dni!

Kategorie: Inne